Школа
Приладдя для малювання і письма
Приладдя для ліплення
Паперова продукція
Щоденники
Папки
Письмове приладдя
Креслярське приладдя
Вимірювальні прилади
Допоміжне шкільне приладдя
Обкладинки
Пенали
Продукція NATARAJ
Приладдя для малювання і письма
Допоміжне приладдя
Офісна продукція
Паперові вироби
Письмове приладдя
Приладдя для діловодства
Допоміжне офісне приладдя
Клейка стрічка
Дитяча продукція
Конструктори
Набори для творчості
Розважальна продукція
Спортивні м'ячі
Дитячий пластик
Кубики розвиваючі
пошук >
Головна Торгові марки Новини Нова продукція Завантажити Кар'єра
Новини
< Назад Далі >
Альянс Орбіта - офіційний дистриб'ютор продукції ТМ Nataraj в Україні
01.03.2013

Альянс Орбіта - офіційний дистриб'ютор продукції ТМ Nataraj в Україні 

Hindustan Pencils Limited – індійська компанія, що була заснована в 1958 році. Сьогодні Hindustan Pencils Limited – це 10 фабрик, розташованих в 5 куточках Індії, та колектив, що нараховує більше 3000 кваліфікованих працівників. Це один з найбільших виробників високоякісного канцелярського приладдя в Індії, а назви їхніх брендів – Nataraj та Apsara – давно стали загальновідомими та залишаються синонімами якості впродовж багатьох років.

Альянс Орбіта вирішила представляти інтереси Hindustan Pencils Limited в Україні тому, що канцелярське приладдя торгової марки Nataraj відповідає європейським стандартам якості (CE EN-71), всі 10 фабрик використовують найновіші технології та сировину найвищої якості. Крім того продукція, що містить деревину – виробляється з спеціально вирощених дерев. Hindustan Pencils Limited прикладає багато зусиль для розвитку плантацій дерев та їх повноцінного відновлення, проводиться робота в області досліджень та розвитку використання екологічних лаків на водній основі, та зменшення використання ПВХ у виробництві.

Альянс Орбітаофіційний дистриб’ютор торгової марки Nataraj в Україні. Ми пропонуємо українському покупцю максимально повний спектр товарів від Hindustan Pencils Limited: прості, кольорові та професійні олівці, гумки, лінійки, кулькові ручки, стержні, фарби, чинки – більше 140 товарних позицій - все, що необхідно для повноцінного навчального процесу школярів. Ми пропонуємо українському покупцю гарну якість канцелярських товарів за розумну ціну. 

                        

Офіційний сайт компаніїwww.hindustanpencils.com

ТОВ "Альянс Орбіта СВК" Всі права захищені © 2016

e-mail: office@allianceorbita.com.ua

Facebook