Школа
Приладдя для малювання і письма
Приладдя для ліплення
Паперова продукція
Щоденники
Папки
Письмове приладдя
Креслярське приладдя
Вимірювальні прилади
Допоміжне шкільне приладдя
Обкладинки
Пенали
Продукція NATARAJ
Приладдя для малювання і письма
Допоміжне приладдя
Офісна продукція
Паперові вироби
Письмове приладдя
Приладдя для діловодства
Допоміжне офісне приладдя
Клейка стрічка
Дитяча продукція
Конструктори
Набори для творчості
Розважальна продукція
Спортивні м'ячі
Дитячий пластик
Кубики розвиваючі
пошук >
Головна Торгові марки Новини Нова продукція Завантажити Кар'єра
Торгові марки


     Navigator – визнаний лідер у виробництві основних категорій офісних канцтоварів і товарів для старшої шкільної групи на вітчизняному ринку. Продукція ТМ Navigator – це поєднання стриманого дизайну та функціональних можливостей, які здатні задовольнити будь-які потреби в організації робочого простору та підкреслити індивідуальний стиль керівника в контексті корпоративного стилю компанії.

     Канцтовари ТМ Navigator відповідають усім вимогам, що висуваються до сучасних офісних товарів: вони високоякісні, мають стильний вигляд, надійні та ергономічні. Стійка конкурентоспроможність ТМ Navigator на канцелярському ринку України зумовлена не лише інноваційними підходами до виробництва, а й стабільним розвитком національної дистрибуції та широким інформуванням споживачів про переваги пропонованої продукції.

   TIKI – провідна українська торгова марка, яка спеціалізується на виготовленні приладдя для малювання, письма, ліплення та інших товарів для дитячої творчості. На вітчизняному ринку канцтовари ТМ TIKI набула високого попиту завдяки відмінному поєднанню ціни і якості, а також екологічній чистоті та безпечності продукції для дітей дошкільного та молодшого шкільного віку.

     Продукція ТМ ТІКІ вирізняється яскравими упакуваннями письмового приладдя та ексклюзивними дизайнами обкладинок паперової продукції. Новинки, які постійно поповнюють асортимент ТМ ТІКІ, завжди розробляються з урахуванням потреб найвибагливішої цільової аудиторії – дітей різних вікових категорій.

     Висока якість, безпечність та зручність для користування продукцією ТМ ТІКІ дітьми наймолодшого віку стали основними показниками для довіри і зростаючої лояльності споживачів до цього українського бренду дитячих канцтоварів.

   PIОНЕR – торгова марка, що представляє новорічну та святкову продукцію. В основному – це імпортна продукція, що пройшла відбір за критеріями найвищої якості та привабливості для кінцевого споживача. Товари торгової марки PIОНЕR здатні прикрасити не лише оселю, а й офіс на будь-яке свято.

   ТМ UNIT Sport створена для активних людей різних вікових груп, що слідкують за своїм здоров’ям та займаються спортом. Асортимент сертифікованих товарів для тренувань, відпочинку та активного життя налічує понад 500 позицій! Товари ТМ UNIT Sport виготовляються з екологічно чистих матеріалів, а сміливі, яскраві моделі відповідають кращим європейським зразкам. Завдяки високій якості та надійності продукцію ТМ UNIT Sport можна використовувати як для індивідуальних занять спортом, так і групових тренувань в спортивних комплексах. Незаперечною перевагою продукції ТМ UNIT Sport є адекватне співвідношення ціни та якості.

   ТМ Lexi – всесвітньо відомий індійський виробник та експортер високоякісних кулькових ручок, які знають та цінують за оригінальність, якість та простоту письма. Ручки ТМ LEXI характеризуються інноваційним дизайном корпусу, якісним водостійким чорнилом та ударостійким наконечником.

     Продукція ТМ Lexi реалізується в понад 60 країнах та супроводжується відповідним сервісом клієнтів у всьому світі. Сьогодні ТМ Lexi вважається одним з найбільш популярних та надійних світових брендів кулькових ручок.

     Компанія «Альянс Орбіта СВК» – офіційний дистриб’ютор ручок ТМ Lexi в Україні.

   ТМ Nataraj – це індійська торгова марка, заснована в 1958 році, що спеціалізується на виготовленні канцтоварів для школи. Характерною ознакою продукції ТМ Nataraj є надійність, яка досягається застосуванням новітніх технологій виробництва та використанням лише екологічно чистої сировини.

  Високі стандарти якості, конкурентоспроможні ціни та величезні виробничі потужності дають змогу експортувати індійську продукцію ТМ Nataraj в більш ніж 50 країн світу. Усі складові продукції ТМ Nataraj не токсичні, а для виробництва олівців використовується деревина з власних плантацій дерев.

     Компанія «Альянс Орбіта СВК» – офіційний дистриб’ютор канцтоварів ТМ Nataraj в Україні.

   Компанія Ucar Oyunchak є лідером з виробництва пластмасових іграшок в Туреччині. Великий досвід роботи, використання сучасних технологій, відповідність міжнародним стандартам та вимогам зробили дану продукцію не тільки популярною серед дітей різних вікових груп, а й безпечною для них.

ТОВ "Альянс Орбіта СВК" Всі права захищені © 2016

e-mail: office@allianceorbita.com.ua

Facebook